V. ro
čníkPodzimních atletických závod
ů
P
řeštice 25. září 2003Výsledková listina
Skok vysoký, 7. ro
čník – hoši
Jméno, příjmení |
Škola |
Výsledek |
Lukáš Dobrý | ZŠ Přeštice | 115 |
Lukáš Nohava | ZŠ Přeštice | 115 |
Jaroslav Malát | ZŠ Přeštice | 115 |
Petr Elsnic | ZŠ Chlumčany | 130 (2.místo) |
Robin Heřmánek | ZŠ Chlumčany | 115 |
Vladimír Šatra | ZŠ Blovice | 135 (1. místo) |
Jan Touš | ZŠ Měčín | 115 |
Roman Vlasák | ZŠ Měčín | 115 |
Jakub Maršálek | ZŠ Merklín | 115 |
Roman Štyrc | ZŠ Chlumčany | 115 |
Skok vysoký, 8. ro
čník – hoši
Jméno, příjmení |
Škola |
Výsledek |
Tomáš Chmelík | ZŠ Přeštice | 147 (1. místo) |
Tomáš Urban | ZŠ Přeštice | 120 |
Ivo Kolečkář | ZŠ Přeštice | 125 |
Tomáš Kalina | ZŠ Dobřany | 140 |
Jakub Švajcr | ZŠ Chlumčany | 125 |
Tomáš Neuman | ZŠ Chlumčany | 125 |
Miroslav Pecl | ZŠ Chlumčany | 125 |
Pavel Knebl | ZŠ Blovice | 145 (2. – 3. místo) |
Petr Říkovský | ZŠ Blovice | 130 |
Jaroslav Šatra | ZŠ Blovice | 130 |
Jan Ráb | ZŠ Měčín | 125 |
Lukáš Čejka | ZŠ Měčín | 140 |
Radovan Šlajch | ZŠ Měčín | 0 |
Václav Vacík | ZŠ Merklín | 145 (2. – 3. místo) |
Michal Fořt | ZŠ Merklín | 120 |
Skok vysoký, 9. ro
čník – hoši
Jméno, příjmení |
Škola |
Výsledek |
Petr Fořt | ZŠ Přeštice | 0 |
Lukáš Janeček | ZŠ Přeštice | 130 |
Lukáš Jeslínek | ZŠ Přeštice | 130 |
Vojtěch Mištera | ZŠ Chlumčany | 160 (1. místo) |
Lukáš Chlad | ZŠ Chlumčany | 145 |
Tomáš Matík | ZŠ Blovice | 150 |
Jiří Vlasák | ZŠ Měčín | 155 (3. místo) |
Radek Horváth | ZŠ Měčín | 140 |
Lukáš Holeček | ZŠ Měčín | 135 |
Pavel Štádler | ZŠ Merklín | 155 (2. místo) |
Tomáš Hraběta | ZŠ Merklín | 150 |
Skok vysoký, 7. ro
čník – dívky
Jméno, příjmení |
Škola |
Výsledek |
Julie Ryndyk | ZŠ Přeštice | 110 |
Tereza Kubešová | ZŠ Přeštice | 120 (2. místo) |
Žaneta Horká | ZŠ Chlumčany | 115 |
Jitka Šlehoferová | ZŠ Blovice | 115 |
Jitka Motlíková | ZŠ Blovice | 125 (1. místa) |
Veronika Janečková | ZŠ Blovice | 0 |
Petra Říhová | ZŠ Měčín | 115 |
Ivana Stuchlová | ZŠ Měčín | 115 |
Petra Havlíčková | ZŠ Měčín | 0 |
Monika Kubešová | ZŠ Merklín | 105 |
Skok vysoký, 8. ro
čník – dívky
Jméno, příjmení |
Škola |
Výsledek |
Karolína Plocarová | ZŠ Přeštice | 125 (2. místo) |
Markéta Řezánková | ZŠ Přeštice | 120 (3. místo) |
Petra Kolaříková | ZŠ Přeštice | 115 |
Kateřina Hrubá | ZŠ Dobřany | 120 |
Lenka Fialová | ZŠ Chlumčany | 120 |
Veronika Kubátová | ZŠ Chlumčany | 110 |
Kateřina Konečná | ZŠ Chlumčany | 115 |
Anna Dardová | ZŠ Blovice | 120 |
Kristýna Kokošková | ZŠ Blovice | 130 (1. místo) |
Linda Šnajdrová | ZŠ Blovice | 120 |
Monika Skuhravá | ZŠ Měčín | 120 |
Skok vysoký, 9. ro
čník – dívky
Jméno, příjmení |
Škola |
Výsledek |
Jitka Živná | ZŠ Přeštice | 130 |
Marcela Krpejšová | ZŠ Přeštice | 125 |
Markéta Křenová | ZŠ Přeštice | 125 |
Hedvika Mišterová | ZŠ Chlumčany | 130 (3. – 4. místo) |
Lucie Oysteršková | ZŠ Chlumčany | 0 |
Lucie Kurcová | ZŠ Chlumčany | 130 |
Simona Kranátová | ZŠ Blovice | 140 (1. místo) |
Naděžda Školová | ZŠ Blovice | 130 |
Kateřina Jindrová | ZŠ Blovice | 120 |
Pavla Vlčková | ZŠ Měčín | 120 |
Monika Šrámková | ZŠ Měčín | 115 |
Pavla Skuhravá | ZŠ Měčín | 115 |
Karolína Smolíková | ZŠ Merklín | 135 (2. místo) |
Petra Šizlingová | ZŠ Merklín | 130 |
Jaroslava Ťažká | ZŠ Merklín | 130 (3. – 4. místo) |
Skok daleký, 7. ro
čník – hoši
Jméno, příjmení |
Škola |
Výsledek |
Radek Ausberger | ZŠ Přeštice | 423 (2. místo) |
Tomáš Denkschers | ZŠ Přeštice | 396 |
Jiří Jaroš | ZŠ Přeštice | 354 |
Roman Štyrc | ZŠ Chlumčany | 369 |
Robin Heřmánek | ZŠ Chlumčany | 402 |
Václav Junger | ZŠ Blovice | 429 (1. místo) |
Jan Touš | ZŠ Měčín | 388 |
Roman Vlasák | ZŠ Měčín | 409 (3. místo) |
Jakub Štampach | ZŠ Měčín | 333 |
Pavel Šlesinger | ZŠ Merklín | 389 |
Ondřej Malý | ZŠ Merklín | 357 |
Jakub Maršálek | ZŠ Merklín | 342 |
Stefan Loppnow | Nittenau | 298 |
Kevin Heine | Nittenau | 402 |
Petr Elsnic | ZŠ Chlumčany | 376 |
Skok daleký, 8. ro
čník – hoši
Jméno, příjmení |
Škola |
Výsledek |
František Březina | ZŠ Přeštice | 479 (3. místo) |
Martin Kožíšek | ZŠ Přeštice | 420 |
Tomáš Chmelík | ZŠ Přeštice | 402 |
Jaroslav Hornák | ZŠ Dobřany | 405 |
Tomáš Kalina | ZŠ Dobřany | 410 |
Jaroslav Mlejnek | ZŠ Chlumčany | 484 (2. místo) |
David Čejka | ZŠ Chlumčany | 414 |
Václav Beneš | ZŠ Chlumčany | 395 |
Petr Říkovský | ZŠ Blovice | 0 |
Pavel Knebl | ZŠ Blovice | 410 |
Jan Ráb | ZŠ Měčín | 453 |
Lukáš Čejka | ZŠ Měčín | 498 (1. místo) |
Radovan Šlajch | ZŠ Měčín | 362 |
Michal Fořt | ZŠ Merklín | 395 |
Mikuláš Černík | ZŠ Merklín | 373 |
Florian Jehl | Nittenau | 416 |
Michael Schwaab | Nittenau | 455 |
Dominik Laubinger | Nittenau | 407 |
Skok daleký, 9. ro
čník – hoši
Jméno, příjmení |
Škola |
Výsledek |
Karel Richter | ZŠ Přeštice | 471 |
Luboš Janeček | ZŠ Přeštice | 481 (2. místo) |
Ondřej Petele | ZŠ Dobřany | 462 |
Štěpán Hřebec | ZŠ Dobřany | 473 |
Petr Žitník | ZŠ Dobřany | 462 |
Vojtěch Mištera | ZŠ Chlumčany | 454 |
Tomáš Benýšek | ZŠ Chlumčany | 405 |
Tomáš Matík | ZŠ Blovice | 425 |
Jiří Vlasák | ZŠ Měčín | 454 |
Radim Horváth | ZŠ Měčín | 470 |
Lukáš Holeček | ZŠ Měčín | 392 |
Pavel Štádler | ZŠ Merklín | 480 (3. místo) |
Václav Homolka | ZŠ Merklín | 421 |
Sebastian Dick | Nittenau | 374 |
Tomáš Hraběta | ZŠ Merklín | 509 (1. místo) |
Václav Lorenc | ZŠ Přeštice | 422 |
Lukáš Chlad | ZŠ Chlumčany | 442 |
Skok daleký, 7. ro
čník – dívky
Jméno, příjmení |
Škola |
Výsledek |
Barbora Blechová | ZŠ Přeštice | 268 |
Zdeňka Beranová | ZŠ Přeštice | 310 |
Barbora Janská | ZŠ Přeštice | 333 |
Klára Skálová | ZŠ Chlumčany | 390 (1. místo) |
Lucie Kastnerová | ZŠ Chlumčany | 300 |
Michaela Bendová | ZŠ Chlumčany | 315 |
Jiřina Borková | ZŠ Blovice | 272 |
Marta Buriánková | ZŠ Blovice | 374 (2. místo) |
Markéta Polívková | ZŠ Blovice | 357 |
Petra Říhová | ZŠ Měčín | 369 (3. místo) |
Ivana Stuchlová | ZŠ Měčín | 346 |
Petra Havlíčková | ZŠ Měčín | 310 |
Tereza Fořtová | ZŠ Merklín | 335 |
Marika Součková | ZŠ Merklín | 320 |
Petra Zvolánková | ZŠ Merklín | 346 |
Skok daleký, 8. ro
čník – dívky
Jméno, příjmení |
Škola |
Výsledek |
Karolína Plocarová | ZŠ Přeštice | 400 (2. místo) |
Markéta Řezánková | ZŠ Přeštice | 370 |
Miroslava Hrabětová | ZŠ Přeštice | 375 |
Lucie Líšková | ZŠ Dobřany | 0 |
Veronika Berková | ZŠ Dobřany | 380 |
Kristýna Synáčová | ZŠ Dobřany | 347 |
Petra Malinová | ZŠ Chlumčany | 288 |
Dagmar Nechutná | ZŠ Chlumčany | 399 (3. místo) |
Kristýna Kokošková | ZŠ Blovice | 420 (1. místo) |
Andrea Heřmanová | ZŠ Blovice | 354 |
Lucie Ženíšková | ZŠ Blovice | 382 |
Monika Skuhravá | ZŠ Měčín | 368 |
Veronika Havlíčková | ZŠ Měčín | 327 |
Jana Bubelová | ZŠ Měčín | 325 |
Tereza Sýkorová | ZŠ Merklín | 336 |
Eliška Zvolánková | ZŠ Merklín | 0 |
Irina Sibert | Nittenau | 363 |
Skok daleký, 9. ro
čník – dívky
Jméno, příjmení |
Škola |
Výsledek |
Jitka Živná | ZŠ Přeštice | 423 (2. místo) |
Lucie Sedláčková | ZŠ Přeštice | 380 |
Iveta Petrášová | ZŠ Přeštice | 388 |
Ivana Milotová | ZŠ Dobřany | 364 |
Jana Šlaisová | ZŠ Dobřany | 320 |
Pavla Zahálková | ZŠ Chlumčany | 373 |
Hedvika Mišterová | ZŠ Chlumčany | 425 (1. místo) |
Veronika Vlková | ZŠ Blovice | 411 (3. místo) |
Eliška Karlíková | ZŠ Blovice | 386 |
Simona Kranátová | ZŠ Blovice | 0 |
Pavla Vlčková | ZŠ Měčín | 376 |
Monika Šrámková | ZŠ Měčín | 346 |
Pavla Skuhravá | ZŠ Měčín | 396 |
Petra Šizlingová | ZŠ Merklín | 378 |
Jaroslava Ťažká | ZŠ Merklín | 363 |
Julia Kasper | Nittenau | 386 |
Valenti Kurschus | Nittenau | 261 |
Lucie Skřivanová | ZŠ Chlumčany | 358 |
Pavla Vogeltanzová | ZŠ Dobřany | 383 |
B
ěh na 60 m, 7. ročník – hoširozběh
Jméno, příjmení |
Škola |
Výsledek |
Jiří Jaroš | ZŠ Přeštice | 9,43 |
Jan Touš | ZŠ Měčín | 8,97 |
Pavel Šlesinger | ZŠ Merklín | 8,32 |
Robin Heřmánek | ZŠ Chlumčany | 9,05 |
rozběh
Jméno, příjmení |
Škola |
Výsledek |
Jakub Matýs | ZŠ Přeštice | 9,48 |
René Koky | ZŠ Chlumčany | 10,68 |
Roman Vlasák | ZŠ Měčín | 9,35 |
Jakub Hrádek | ZŠ Merklín | 10,05 |
Kristian Huber | Nittenau | 9,13 |
rozběh
Jméno, příjmení |
Škola |
Výsledek |
Radek Ausberger | ZŠ Přeštice | 8,41 |
Václav Junger | ZŠ Blovice | 8,77 |
Jakub Štampach | ZŠ Měčín | 9,75 |
Ondřej Malý | ZŠ Merklín | 9,61 |
rozběh
Jméno, příjmení |
Škola |
Výsledek |
Stefan Loppnow | Nittenau | 9,68 |
Jakub Papák | ZŠ Blovice | 9,37 |
Martin Brejcha | ZŠ Blovice | 9,64 |
Finále
Jméno, příjmení |
Škola |
Výsledek |
Jakub Papák | ZŠ Blovice | 9,66 (5. místo) |
Radek Ausberger | ZŠ Přeštice | 8,63 (2. místo) |
Jan Touš | ZŠ Měčín | 9,52 (4. místo) |
Václav Junger | ZŠ Blovice | 9,44 (3. místo) |
Pavel Šlesinger | ZŠ Merklín | 8,44 (1. místo) |
Kristian Huber | Nittenau | 9,68 (6. místo) |
B
ěh na 60 m, 8. ročník – hoširozběh
Jméno, příjmení |
Škola |
Výsledek |
Ivo Kolečkář | ZŠ Přeštice | 9,01 |
Jaroslav Mlejnek | ZŠ Chlumčany | 8,01 |
Petr Říkovský | ZŠ Blovice | 8,56 |
Jan Ráb | ZŠ Měčín | 8,29 |
rozběh
Jméno, příjmení |
Škola |
Výsledek |
Florian Jehl | Nittenau | 8,64 |
Tomáš Pánovec | ZŠ Přeštice | 9,13 |
Petr Michal | ZŠ Chlumčany | 9,01 |
Michal Černý | ZŠ Blovice | 8,47 |
Lukáš Čejka | ZŠ Měčín | 8,20 |
rozběh
Jméno, příjmení |
Škola |
Výsledek |
Michal Fořt | ZŠ Merklín | 9,63 |
Tobias Hofbauer | Nittenau | 8,53 |
Michal Zdeněk | ZŠ Přeštice | 8,53 |
Václav Beneš | ZŠ Chlumčany | 9,73 |
Jaroslav Šatra | ZŠ Blovice | 8,53 |
rozběh
Jméno, příjmení |
Škola |
Výsledek |
Radovan Šlajch | ZŠ Měčín | 9,11 |
Mikuláš Černík | ZŠ Merklín | 8,86 |
Waldemar Sachodnew | Nittenau | 8,35 |
Jaroslav Hornák | ZŠ Dobřany | 8,21 |
Finále
Jméno, příjmení |
Škola |
Výsledek |
Jaroslav Šatra | ZŠ Blovice | 8,62 (5. místo) |
Michal Zdeněk | ZŠ Přeštice | 8,49 (4. místo) |
Jaroslav Mlejnek | ZŠ Chlumčany | 8,09 (3. místo) |
Lukáš Čejka | ZŠ Měčín | 8,03 (1 .místo) |
Jaroslav Hornák | ZŠ Dobřany | 8,07 (2. místo) |
Tobias Hofbauer | Nittenau | 8,82 (6. místo) |
B
ěh na 100 m, 9. ročník – hoširozběh
Jméno, příjmení |
Škola |
Výsledek |
Karel Richter | ZŠ Přeštice | 13,70 |
Štěpán Hřebec | ZŠ Dobřany | 13,03 |
Lumír Kurek | ZŠ Chlumčany | 15,28 |
Tomáš Matík | ZŠ Blovice | 13,91 |
Pavel Štádler | ZŠ Merklín | 13,09 |
rozběh
Jméno, příjmení |
Škola |
Výsledek |
Jiří Vlasák | ZŠ Měčín | 12,98 |
Sebastian Dick | Nittenau | 15,60 |
Ladislav Szikszay | ZŠ Přeštice | 13,95 |
Jakub Bešta | ZŠ Dobřany | 13,93 |
Jan Dyrczyk | ZŠ Chlumčany | 15,35 |
rozběh
Jméno, příjmení |
Škola |
Výsledek |
Martin Plojhar | ZŠ Blovice | 14,03 |
Radek Duchek | ZŠ Merklín | 14,72 |
Radek Horváth | ZŠ Měčín | 13,31 |
Petr Fořt | ZŠ Přeštice | 14,96 |
rozběh
Jméno, příjmení |
Škola |
Výsledek |
Petr Žitník | ZŠ Dobřany | 12,31 |
Lukáš Holeček | ZŠ Měčín | 14,14 |
Tomáš Hraběta | ZŠ Merklín | 12,52 |
Finále
Jméno, příjmení |
Škola |
Výsledek |
Radek Horváth | ZŠ Měčín | 13,48 (6. místo) |
Pavel Štádler | ZŠ Merklín | 13,25 (4. místo) |
Petr Žitník | ZŠ Dobřany | 12,19 (1. místo) |
Tomáš Hraběta | ZŠ Merklín | 12,93 (2. místo) |
Jiří Vlasák | ZŠ Měčín | 12,96 (3. místo) |
Štěpán Hřebec | ZŠ Dobřany | 13,37 (5. místo) |
B
ěh na 400 m, 7. ročník – hoši
Jméno, příjmení |
Škola |
Výsledek |
Radek Ausberger | ZŠ Přeštice | 1:10,05 (3. místo) |
Roman Seidl | Nittenau | 1:14,06 |
Vít Štěpánek | ZŠ Chlumčany | 1:16,18 |
Martin Brejcha | ZŠ Blovice | 1:12,76 |
Pavel Šlesinger | ZŠ Merklín | 1:07,73 (1. místo) |
Jan Touš | ZŠ Měčín | 1:11,75 |
Roman Štyrc | ZŠ Chlumčany | 1:15,89 |
Jakub Matýs | ZŠ Přeštice | 1:13,13 |
Christian Huber | Nittenau | 1:20,21 |
Jakub Papák | ZŠ Blovice | 1:09,42 (2. místo) |
Jakub Hrádek | ZŠ Merklín | 1:15,60 |
Roman Vlasák | ZŠ Měčín | 1:14,64 |
Petr Elsnic | ZŠ Chlumčany | 1:11,86 |
Miroslav Březina | ZŠ Přeštice | 1:16,63 |
Jakub Maršálek | ZŠ Merklín | 1:25,33 |
Jakub Štampach | ZŠ Měčín | 1:15,28 |
René Koky | ZŠ Chlumčany | 1:21,63 |
Karel Schlehoffer | ZŠ Chlumčany | 1:21,54 |
Běh na 400 m, 8. ročník – hoši
Jméno, příjmení |
Škola |
Výsledek |
Ivo Kolečkář | ZŠ Přeštice | 1:06,94 |
Jan Ráb | ZŠ Měčín | 1:03,96 (3. místo) |
Petr Říkovský | ZŠ Blovice | 1:08,88 |
Florian Jehl | Nittenau | 1:11,62 |
Jaroslav Mlejnek | ZŠ Chlumčany | 1:02,29 (1. místo) |
Michal Zoubek | ZŠ Přeštice | 1:05,13 |
Lukáš Čejka | ZŠ Měčín | 1:02,90 (2. místo) |
Michal Fořt | ZŠ Merklín | 1:13,09 |
Pavel Knebl | ZŠ Blovice | 1:06,15 |
Michael Schwaab | Nittenau | 1:09,03 |
David Čejka | ZŠ Chlumčany | 1:13,34 |
Michal Zdeněk | ZŠ Přeštice | 1:09,91 |
Radovan Šlajch | ZŠ Měčín | 1:13,19 |
Mikuláš Černík | ZŠ Merklín | 1:12,06 |
Lukáš Treml | ZŠ Blovice | 1:08,93 |
Michal Petr | ZŠ Chlumčany | 1:10,16 |
B
ěh na 400 m, 9. ročník – hoši
Jméno, příjmení |
Škola |
Výsledek |
Karel Richter | ZŠ Přeštice | 1:01,09 (2. místo) |
Pavel Štádler | ZŠ Merklín | 1:00,04 (1. místo) |
Lukáš Chlad | ZŠ Chlumčany | 1:11,32 |
Hoffbauer | Nittenau | 1:07,51 |
Tomáš Matík | ZŠ Blovice | 1:04,53 |
Radek Horváth | ZŠ Měčín | 1:13,43 |
Radek Duchek | ZŠ Merklín | 1:11,29 |
Jakub Bešta | ZŠ Dobřany | 1:06,28 |
Josef Rach | ZŠ Blovice | 1:09,23 |
Lukáš Holeček | ZŠ Měčín | 1:09,39 |
Václav Homolka | ZŠ Merklín | 1:05,19 |
Petr Žitník | ZŠ Dobřany | 1:01,79 (3. místo) |
Georg Jobst | Nittenau | 1:18,17 |
Jakub Rous | ZŠ Blovice | 1:07,62 |
Václav Lorenc | ZŠ Přeštice | 1:08,59 |
B
ěh na 60 m, 7. ročník – dívkyrozběh
Jméno, příjmení |
Škola |
Výsledek |
Adéla Jeřábková | ZŠ Přeštice | 9,10 |
Žaneta Horká | ZŠ Chlumčany | 9,37 |
Polívková |
ZŠ Blovice | 9,56 |
Petra Říhová | ZŠ Měčín | 8,97 |
Tereza Fořtová | ZŠ Merklín | 9,49 |
rozběh
Jméno, příjmení |
Škola |
Výsledek |
Julie Ryndyk | ZŠ Přeštice | 9,41 |
Klára Skálová | ZŠ Chlumčany | 9,99 |
Gabrielová | ZŠ Blovice | 10,42 |
Ivana Stuchlová | ZŠ Měčín | 9,71 |
Monika kuběnová | ZŠ Merklín | 9,54 |
rozběh
Jméno, příjmení |
Škola |
Výsledek |
Tereza Polívková | ZŠ Přeštice | 9,96 |
Michaela Bendová | ZŠ Chlumčany | 10,33 |
Berková | ZŠ Blovice | 9,74 |
Petra Havlíčková | ZŠ Měčín | 9,68 |
Petra Zvolánková | ZŠ Merklín | 10,40 |
Finále
Jméno, příjmení |
Škola |
Výsledek |
Petra Havlíčková | ZŠ Měčín | 9,74 (6. místo) |
Žaneta Horká | ZŠ Chlumčany | 9,26 (3. místo) |
Petra Říhová | ZŠ Měčín | 8,78 (1. místo) |
Adéla Jeřábková | ZŠ Přeštice | 8,79 (2. místo) |
Julie Ryndyk | ZŠ Přeštice | 9,64 (5. místo) |
Tereza Fořtová | ZŠ Merklín | 9,43 (4. místo) |
B
ěh na 60 m, 8. ročník – dívkyrozběh
Jméno, příjmení |
Škola |
Výsledek |
Markéta Řezánková | ZŠ Přeštice | 9,60 |
Sandra Králová | ZŠ Dobřany | 9,02 |
Lenka Fialová | ZŠ Chlumčany | 9,23 |
Martina Hrubá | ZŠ Blovice | 9,41 |
Monika Skuhravá | ZŠ Měčín | 9,68 |
Tereza Sýkorová | ZŠ Merklín | 10,01 |
rozběh
Jméno, příjmení |
Škola |
Výsledek |
Ivana Radilová | ZŠ Přeštice | 9,62 |
Kristýna Synáčová | ZŠ Dobřany | 9,91 |
Dagmar Nechutná | ZŠ Chlumčany | 8,95 |
Michaela Kubátová | ZŠ Blovice | 9,30 |
Veronika Havlíčková | ZŠ Měčín | 9,62 |
Eliška Zvolánková | ZŠ Merklín | Diskvalifikace |
rozběh
Jméno, příjmení |
Škola |
Výsledek |
Karolína Plocarová | ZŠ Přeštice | 9,10 |
Kateřina Konečná | ZŠ Chlumčany | 9,97 |
Andrea Heřmanová | ZŠ Blovice | 9,64 |
Jana Bubelová | ZŠ Měčín | 9,39 |
Carina Fohringer | Nittenau | - |
Finále
Jméno, příjmení |
Škola |
Výsledek |
Jana Bubelová | ZŠ Měčín | 10,23 (6. místo) |
Michaela Kubátová | ZŠ Blovice | 9,11 (4. místo) |
Dagmar Nechutná | ZŠ Chlumčany | 8,61 (1. místo) |
Sandra Králová | ZŠ Dobřany | 8,77 (2. místo) |
Karolína Plocarová | ZŠ Přeštice | 8,87 (3. místo) |
Lenka Fialová | ZŠ Chlumčany | 9,23 (5. místo) |
B
ěh na 100 m, 9. ročník – dívkyrozběh
Jméno, příjmení |
Škola |
Výsledek |
Kristýna Bradová | ZŠ Přeštice | 14,13 |
Pavla Zahálková | ZŠ Chlumčany | 15,23 |
Veronika Vlková | ZŠ Blovice | 14,17 |
Pavla Vlčková | ZŠ Měčín | 16,39 |
Karolína Smolíková | ZŠ Merklín | 15,49 |
rozběh
Jméno, příjmení |
Škola |
Výsledek |
Nadina Bösl | Nittenau | 16,91 |
Jaroslava Knedlhansová | ZŠ Přeštice | 14,86 |
Lucie Kurcová | ZŠ Chlumčany | 15,65 |
Simona Kranátová | ZŠ Blovice | 14,58 |
Monika Šrámková | ZŠ Měčín | 15,19 |
rozběh
Jméno, příjmení |
Škola |
Výsledek |
Kateřina Smolíková | ZŠ Merklín | 15,51 |
Julie Kasper | Nittenau | 15,03 |
Miluše Brunátová | ZŠ Přeštice | 15,28 |
Hedvika Mišterová | ZŠ Chlumčany | 14,30 |
rozběh
Jméno, příjmení |
Škola |
Výsledek |
Naděžda Školová | ZŠ Blovice | 14,82 |
Pavla Skuhravá | ZŠ Měčín | 15,02 |
Maria Klimas | Nittenau | 16,82 |
Finále
Jméno, příjmení |
Škola |
Výsledek |
Naděžda Školová | ZŠ Blovice | 15,38 (5. místo) |
Hedvika Mišterová | ZŠ Chlumčany | 14,92 (3. místo) |
Kristýna Bradová | ZŠ Přeštice | 14,41 (1. místo) |
Veronika Vlková | ZŠ Blovice | 14,62 (2. místo) |
Simona Kranátová | ZŠ Blovice | 15,26 (4. místo) |
Jaroslava Knedlhansová | ZŠ Přeštice | 15,47 (6. místo) |
B
ěh na 400 m, 7. ročník – dívky
Jméno, příjmení |
Škola |
Výsledek |
Markéta Čechurová | ZŠ Přeštice | 1:20,29 |
Jiřina Kosová | ZŠ Chlumčany | 1:25,94 |
Markéta Polívková | ZŠ Blovice | 1:13,52 (1. místo) |
Petra Říhová | ZŠ Měčín | 1:18,60 |
Marcela Brejchová | ZŠ Přeštice | 1:22,27 |
Žaneta Horká | ZŠ Chlumčany | 1:14,75 (2. místo) |
Jiřina Borková | ZŠ Blovice | 1:16,90 (3. místo) |
Petra Zvolánková | ZŠ Merklín | 1:23,34 |
Lenka Průchová | ZŠ Blovice | 1:22,98 |
Petra Havlíčková | ZŠ Měčín | 1:24,75 |
Ivana Stuchlová | ZŠ Měčín | 1:19,03 |
Tereza Fořtová | ZŠ Merklín | 1:24,48 |
B
ěh na 400 m, 8. ročník – dívky
Jméno, příjmení |
Škola |
Výsledek |
Ivana Radilová | ZŠ Přeštice | 1:16,91 (3. místo) |
Petra Malinová | ZŠ Chlumčany | 1:38,36 |
Martina Hrubá | ZŠ Blovice | 1:13,98 (1. místo) |
Monika Skuhravá | ZŠ Měčín | 1:17,48 |
Radka Kubešová | ZŠ Přeštice | 1:15,72 (2. místo) |
Veronika Duchková | ZŠ Chlumčany | 1:27,82 |
Andrea Heřmanová | ZŠ Blovice | 1:18,63 |
Veronika Havlíčková | ZŠ Měčín | 1:19,07 |
Michaela Culková | ZŠ Přeštice | 1:18,85 |
Veronika Kubátová | ZŠ Chlumčany | 1:23,00 |
Eliška Zvolánková | ZŠ Merklín | 1:22,55 |
Anna Dardová | ZŠ Blovice | 1:18,18 |
Jana Bubelová | ZŠ Měčín | 1:17,27 |
Tereza Sýkorová | ZŠ Merklín | - |
B
ěh na 400 m, 9. ročník – dívky
Jméno, příjmení |
Škola |
Výsledek |
Kristýna Bradová | ZŠ Přeštice | 1:11,69 (2. místo) |
Pavla Zahálková | ZŠ Chlumčany | 1:09,91 (1. místo) |
Pavla Vlčková | ZŠ Měčín | 1:24,83 |
Karolína Smolíková | ZŠ Merklín | 1:17,87 |
Jaroslava Knedlhansová | ZŠ Přeštice | 1:13,46 |
Veronika Vlková | ZŠ Blovice | 1:13,01 (3. místo) |
Monika Šrámková | ZŠ Měčín | 1:16,47 |
Nadina Bösl | Nittenau | 1:25,53 |
Miluše Brunátová | ZŠ Přeštice | 1:14,02 |
Martina Třísková | ZŠ Blovice | 1:16,70 |
Kateřina Smolíková | ZŠ Merklín | 1:17,83 |
Maria Klimas | Nittenau | 1:28,97 |
Pavla Skuhravá | ZŠ Měčín | 1:20,16 |
Kristin Seiferth | Nittenau | 1:28,51 |
Petra Šiplová | ZŠ Blovice | 1:19,08 |
Rozhod
čím a vedoucím družstev děkuji za vzornou spolupráci, závodníkům gratuluji a přeji do příště další zlepšování svých výkonů.