Křest CD sboru Skalka

Skalka má své CD

Ve dnech 15. a 16. června 2004 natáčela SKALKA, pěvecký sbor 2. stupně naší školy, své první CD. Už jeho název "Ta naše písnička česká" napovídá, jaké skladby na něm najdeme. Od Hašlerovy České písničky, přes známou Škodu lásky, až k těm současným hitům, které se už nějakou dobu vrývají do srdcí všech generací. Jmenujme například "Včera neděle byla" nebo "Otázky" skupiny Olympic.

A jak to vše probíhalo ? Děvčata a tři kluci zpívali, co jim síly stačily, po dva dny v aule naší školy. Úkol měli nelehký. Plné ruce práce měly i obě sbormistryně - Mgr. Anna Šteinerová a Mgr. Vladimíra Straková s klavíristou, jako vždy perfektním Dušanem Radou. Výsledek, korunovaný precizní grafickou úpravou pana Josefa Kubáta, byl završen pokřtěním "cédéčka" na slavnostním koncertě 6. října 2004 v aule naší školy. Z projevu zpěvaček a zpěváků Skalky se dal vyčíst pocit dobře vykonané práce, špetka té muzikantské slávy a snad i malé pýchy.

Prohlédněte si několik fotografií ze křtu CD. Chcete-li posoudit jeho úroveň, zakupte si jej v naší škole.