2004/2005
Předmět |
Soutěž |
umístění |
Jméno žáka |
třída |
učitel (trenér) |
Matematika | Olympiáda - okresní kolo | 1. místo |
Jan Soukup žák 3.r. zvítězil v konkurenci žáků 5.r.! |
3.D | D. Velíšková |
Tělesná výchova |
Kinderiáda - oblastní kolo -
celkově 2. místo ze 30 škol Plzeňského kraje - postup do republikového finále |
||||
Kinderiáda - oblastní kolo - skok z místa | 1. místo | Pastyříková Lada | 2.C | M. Fornouzová | |
Kinderiáda - oblastní kolo - běh 50 m |
1. místo | Gruszka Jan | 2.B | M. Fornouzová | |
Kinderiáda - oblastní kolo - běh 50 m |
3. místo | Kubeš Michal | 5.A | M. Fornouzová | |
Kinderiáda - oblastní kolo - hod plným míčkem |
1. místo | Gruszka Jan | 2.B | M. Fornouzová | |
Kinderiáda - oblastní kolo - hod kriketovým míčkem |
2. místo |
Hodan Štěpán |
4.B | M. Fornouzová | |
Kinderiáda - oblastní kolo - skok z místa |
3. místo |
Polívka Zdeněk |
2.A | M. Fornouzová | |
Vybíjená - okresní kolo | 2. místo | dívky - 5.ročník | M. Fornouzová | ||
Mc Donald's Cup okrskové kolo |
1. místo | chlapci - mužstvo A |
O. Vizingrová V. Klokan P. Procházka |
||
Mc Donald's Cup okrskové kolo |
1. místo | chlapci - mužstvo B |
A. Němečková P. Tušek |
||
Mc Donald's Cup okresní kolo |
3. místo | chlapci - mužstvo A |
O. Vizingrová V. Klokan P. Procházka |
||
Mc Donald's Cup okresní kolo |
3. místo | chlapci - mužstvo B |
A. Němečková P. Tušek |
||
Mc Donald's Cup krajské kolo |
6. místo | chlapci - mužstvo A |
A. Němečková V. Klokan P. Procházka |
||
Atletický trojboj - mladší žáci okresní kolo |
1. místo |
Eva Levorová Klára Hošťálková Zdeněk Polívka Jan Gruszka |
2.r 3.r |
||
Český jazyk |
Přehlídka dětských recitátorů okresní kolo |
1. místo s postupem | Aneta Kmochová | 3.B | D. Mrskošová |
Přehlídka dětských recitátorů okresní kolo |
1. místo | Alice Kopřivová | 3.B | D. Mrskošová | |
Přehlídka dětských recitátorů okresní kolo |
1. místo | Marek Křen | 5.B | J.M.Schrimpfová | |
"Požární ochrana očima dětí" okresní kolo |
1. místo | Václava Šašková | 4.B | V. Kopřivová | |
"Požární ochrana očima dětí" okresní kolo |
3.místo | Ladislava Staňková | 4.B | V. Kopřivová | |
Zdravotní výchova | Okresní soutěž hlídek mladých zdravotníků | 2. místo |
Jan Beneš Adéla Bradová Jiří Kladívko Sandra Kaňáková Michaela Štenglová Lucie Barošová |
4. |
A. Bezděková J- Kozlová |
Předmět |
Soutěž |
umístění |
Jméno žáka |
třída |
učitel |
Tělesná výchova | Házená - okresní kolo | 1. místo | starší žákyně | ||
Házená - okresní kolo | 1. místo | starší žáci | |||
Házená - krajské kolo | 2. místo | starší žákyně | |||
Házená - krajské kolo | 3. místo | starší žáci | |||
Házená - krajské kolo | 1. místo | starší žákyně | I. Sýkorová | ||
Košíková - okrskové kolo | 1. místo | starší žákyně | |||
Košíková - okrskové kolo | 1. místo | starší žáci | |||
Přespolní běh - okresní kolo | 1. místo | starší žáci | |||
Přespolní běh - okresní kolo | 1. místo | starší žákyně | |||
Přespolní běh - okresní kolo | 1. místo | mladší žáci | |||
Přespolní běh - okresní kolo | 1. místo | mladší žákyně | |||
Florbal - okrskové kolo | 3. místo | starší žáci | |||
Německý jazyk | Konverzační soutěž - okresní kolo | 1. místo | Martin Toman | 8.E | M. Bradová |
Konverzační soutěž - okresní kolo | 2. místo | Petra Brumlová | 7.D | L. Topinková | |
Konverzační soutěž - krajské kolo | 3. místo | Martin Toman | 8.E | M. Bradová | |
Anglický jazyk | Konverzační soutěž - okresní kolo | 1. místo | Iveta Kubátová | 8.B | J. Brunnerová |
Konverzační soutěž - okresní kolo | 2. místo | Eliška Kmochová | 8.B | J. Brunnerová | |
Konverzační soutěž - okresní kolo | 3. místo | Šárka Holá | 9.A | J. Brunnerová | |
Konverzační soutěž - krajské kolo | 2. místo | Iveta Kubátová | 8.B | J. Brunnerová | |
Dějepis | Olympiáda - okresní kolo | 1. místo | Tomáš Chmelík | 9.A | M. Bradová |
Olympiáda - okresní kolo | 2. místo | Blažena Baráková | 9.A | M. Bradová | |
Olympiáda - krajské kolo | 5. místo | Blažena Baráková | 9.A | M. Bradová | |
Matematika | Olympiáda - okresní kolo | 1. místo | Martin Kožíšek | 9.A | Z. Sedláková |
Olympiáda - okresní kolo | 4. místo | Anna Úlovcová | 9.B | Z. Sedláková | |
Olympiáda - okresní kolo | 5. místo | Tomáš Chmelík | 9.A | Z. Sedláková | |
Chemie | Olympiáda - okresní kolo | 2. místo | Ivana Radilová | 9.E | M. Majerová |
Olympiáda - okresní kolo | 3. místo | Ivana Šrámková | 9.B | M. Čermáková | |
Olympiáda - okresní kolo | 5. místo | Lenka Pavlíčková | 9.E | M. Majerová | |
Zeměpis | Olympiáda - okresní kolo | 2. místo | Aleš Lisner | 6.B | D. Hodanová |
Olympiáda - okresní kolo | 3. místo | Eva Skalská | 6.E | M. Malík | |
Olympiáda - okresní kolo | 3. místo | Jakub Šlédr | 7.C | D. Hodanová | |
Olympiáda - okresní kolo | 1. místo | Iveta Kubátová | 8.B | Z. Sedláková | |
Olympiáda - okresní kolo | 3. místo | Tomáš Chmelík | 9.A | Z. Sedláková | |
Fyzika | Olympiáda - okresní kolo | 3. místo | Ivana Radilová | 9.E | P. Hranáč |
Olympiáda - okresní kolo | 5. místo | Martin Kratochvíl | 9.D | B. Naxerová | |
Olympiáda - okresní kolo | 2. místo | Jaroslav Malán | 8.B | D. Bošková | |
Český jazyk |
Přehlídka dětských recitátorů okresní kolo |
1. místo s postupem | Anna Bouřilová | 8.A | H. Valachová |