Poděkování patří soutěžícím za úspěšnou reprezentaci školy a všem vyučujícím a trenérům, kteří je na soutěže připravili.
soutěž | umístění | soutěžící | učitel (trenér) |
Matematická olympiáda - okresní kolo |
6. - 8. místo | Andrea Waltová - 5.D | E. Kučerová |
Pythagoriáda - okresní kolo |
1. místo | Andrea Waltová - 5.D | E. Kučerová |
1. místo | Pavel Píchal - 5.A | Š. Havlíčková | |
1. místo | Barbora Schejbalová - 5.C | O. Vizingrová | |
2. místo | Gabriela Tůmová - 5.D | E. Kučerová
|
|
2. místo | Tomáš Regner - 5.D | ||
2. místo | Klára Kabátová - 5.B | K. Brunátová | |
Matematický klokan - Kategorie Cvrček |
1. místo | Barbora Hanzlíčková - 3.B | H. Medková |
Kristýna Kohoutová - 3.B | |||
2. místo | Sabina Bradová - 3.B | ||
3. místo | Aneta Abrahámová - 3.A | D. Velíšková | |
Valéria Hajšmanová - 3.A | |||
Magdaléna Horová - 3.A | |||
Nikola Hánová - 3.B | H. Medková | ||
Vanda krsová - 3.B | |||
Lucie Langová - 3.B | |||
Anežka Tejčková - 3.D | D. Mrskošová | ||
Matematický klokan - Kategorie Klokánek |
1. místo | Tereza Tocháčková - 4.D | J. Schlucková |
Matematický klokan - krajské kolo |
1. místo | Barbora Hanzlíčková - 3.B Kristýna Kohoutová - 3.B |
H. Medková |
Recitační přehlídka - okresní kolo |
1. místo s postupem |
Anežka Tejčková - 3.D | D. Mrskošová |
Tereza Moulisová - 4.C | J. M. Schrimpfová | ||
1. místo | Adriana Bernklauová - 5.A | Š. Havlíčková | |
Okresní přebor v přespolním běhu | 1. místo | Vanda Krsová - 3.B | M. Fornouzová |
2. místo | Barbara Píchalová - 4.C | ||
3. místo | Klára Kabátová - 5.B | ||
3. místo | Zdeněk Škopek - 5.D | ||
Logická olympiáda - krajské kolo | 2. místo | Andrea Waltová - 5.D | E. Kučerová |
Přehlídka dětských recitátorů - okresní kolo |
1. místo s postupem |
Anežka Tejčková - 3.D | D. Mrskošová |
1. místo s postupem |
Tereza Moulisová - 4.C | J. M. Schrimpfová | |
1. místo | Adriana Bernklauová - 5.A | Š. Havlíčková | |
Přehlídka dětských recitátorů - krajské kolo |
1. místo s postupem do Národní přehlídky |
Tereza Moulisová - 4.C | J. M. Schrimpfová |
2. místo | Anežka Tejčková - 3.D | D. Mrskošová | |
Kinderiáda - krajské kolo |
postup do celostátního kola | žáci 2. - 5. ročníku | M. Fornouzová |
Preventan Cup - vybíjená smíšená - okr.kolo |
3. místo | žáci 4. a 5. ročníku | |
Preventan Cup - vybíjená dívky - okr.kolo |
2. místo | dívky 4. a 5. ročníku | |
Mc Donald Cup - okrskové kolo |
2. místo | chlapci 2. a 3. ročník | M. Hánová V. Klokan |
1. místo | chlapci 4. a 5. ročník | A. Němečková M. Knopf |
|
Mc Donald Cup - okresní kolo |
1. místo | chlapci 2. a 3. ročník | M. Hánová K. Valenta, M. Kokoška |
1. místo | chlapci 4. a 5. ročník | A. Němečková M. Knopf, J. Stehlík |
|
Mc Donald Cup - krajské kolo |
4. místo | chlapci 2. a 3. ročník | M. Hánová V. Klokan. V. Fořt |
3. místo | chlapci 4. a 5. ročník | A. Němečková M. Knopf |
|
Dopravní soutěž mladých cyklistů - oblastní kolo |
4. místo | chlapci a dívky I | O. Vizingrová |
Okresní soutěž mladých zdravotníků | 1. místo | hlídka I | A. Bezděková J. Kozlová |
soutěž | umístění | soutěžící | učitel (trenér) |
Biologická olympiáda - okresní kolo |
5. místo | Diana Voráčková - 9.C | I. Petelíková |
7. - 8. místo | Radka Süssová - 7.A | J. Rajčok | |
Chemická olympiáda - okresní kolo |
1. místo | Zdeněk Pavlátka - 9.D | V. Kašpar |
6. - 7. místo | Diana Voráčková - 9.C | ||
Matematická olympiáda - okresní kolo |
4. - 6.místo | Jiří Kasl - 9.B | Z. Sedláková |
7. místo | Marie Tesařová - 8.A | Z. Sedláková | |
8. místo | Daniel Černý - 8.B | A. Převrátilová | |
Matematický klokan - okresní kolo |
2. místo | Zdeněk Pavlátka - 9.D | M. Malík |
Pythagoriáda - okresní kolo |
1. - 2. místo | Nikola Rybáčková - 6.E | M. Majerová |
6. - 12. místo | Kristýna Burianová - 6.E | ||
Andrea Burianová - 6.E | |||
3. místo | Lukáš Vladař - 7.C | P. Žižková | |
Zeměpisná olympiáda | 3. místo | Andrea Burianová - 6.E | L. Křížová |
6. - 7. místo | Milan Abrahám - 6.A | Z. Sedláková | |
4. místo | Zdeněk Sýkora - 7.D | K. Charvát | |
7. místo | Vojtěch Kovařík - 7.B | J. Rajčok | |
1. místo | Marie Tesařová - 8.A | Z. Sedláková | |
4. místo | Veronika Šípová - 8.A | ||
Fyzikální olympiáda - okresní kolo |
2. místo | Zdeněk Pavlátka - 9.D | J. Dobranský |
3. místo | Jiří Kasl - 9.B | D. Bošková | |
4. místo | Zuzana Hrabětová - 9.B | ||
7. místo | Karolína Netušilová - 8.A | J. Romová | |
8. místo | Kamila Mišterová - 8.A | ||
9.- 10. místo | Miroslava Blechová - 8.A Veronika Šípová - 8.A |
||
Archimediáda - okresní kolo |
2. místo | Jan Šmrha – 7.C | D. Bošková |
3. místo | Daniel Váca – 7.C | ||
4. místo | Lukáš Vladař – 7.C | ||
5. místo | Petr Kučera – 7.A | ||
7. - 8. místo | Marta Bukovjanová – 7.A | ||
Soutěž v německém jazyce - okresní kolo |
1. místo | Martin Dolejš - 9.A | P. Žižková |
2. místo | Zdeněk Pavlátka - 9.D | ||
Soutěž v německém jazyce - krajské kolo |
4. - 5. místo | Martin Dolejš - 9.A | |
Soutěž v anglickém jazyce - okresní kolo |
1. místo | Lada Pastyříková - 9.C | J. Brunnerová |
4. místo | Eva Levorová - 9.C | ||
Soutěž v anglickém jazyce - krajské kolo |
4. místo | Lada Pastyříková - 9.C | |
Olympiáda z českého jazyka - okresní kolo |
6. - 9. místo | Michaela Havlíčková - 9.B | V. Straková |
Malujeme lidoopy - soutěž ZOO Plzeň |
1. místo | Radka Süssová - 7.A | H. Matějovská |
2. místo | Natálie Langová - 6.C | ||
čestné uznání | A. M. Mikulecká - 7.A | ||
Mladý Demosthenes -regionální kolo |
1. místo s postupem do krajského kola |
Vladimír Přibáň - 7.B | L. Dobranská |
1. místo s postupem do krajského kola |
Václav Petrželka - 9.D | E. Dolanská | |
„Chceme být vidět“
fotosoutěž |
zvláštní cena za inovativní přístup | Adéla Kvíderová – 6.E
Andrea Burianová – 6.E |
A. Převrátilová |
Atletický čtyřboj - okresní
kolo FOTOGALERIE |
1. místo | družstvo mladších žákyň | I. Malátová |
1. místo | družstvo starších žákyň | ||
1. místo | družstvo mladších žáků | K. Charvát | |
1. místo | družstvo starších žáků | ||
Atletický čtyřboj - krajské finále | 4. místo | družstvo starších žáků | K. Charvát |
Okresní přebor v přespolním
běhu - družstva FOTOGALERIE |
1. místo | družstvo mladších žáků | I. Malátová |
1. místo | družstvo mladších žákyň | ||
1. místo | družstvo starších žákyň | ||
2. místo | družstvo starších žáků | ||
Okresní přebor v přespolním běhu - jednotlivci | 1. a 2. místo | Kryštof Krs (6.E), Zdeněk Sýkora (7.D) | I. Malátová |
1. až 6. místo | Adéla Radová, Aneta Šteflíková, Andrea Burianová, Eliška Radová (6.E), Lucie Nehasilová (7.C), Jana Šašková (7.A) | ||
3. místo | Zdeněk Polívka - 9.D | ||
2. místo | Lucie Staňková - 8.B | ||
Krajský
přebor v přespolním běhu - družstva FOTOGALERIE |
1. místo | družstvo mladších žákyň | I. Malátová |
1. místo | družstvo mladších žáků | ||
3.místo | družstvo starších žákyň | ||
4. místo | družstvo starších žáků | ||
Krajský přebor v přespolním běhu - jednotlivci | 2. místo | Kryštof Krs - 6.E | I. Malátová |
3. místo | Zdeněk Sýkora - 7.D | ||
1. místo | Adéla Radová - 6.E | ||
3. místo | Aneta Šteflíková - 6.E | ||
3. místo | Lucie Staňková - 8.B | ||
Okresní přebor v košíkové FOTOGALERIE |
1. místo | družstvo chlapců | K. Charvát |
1. místo | družstvo děvčat | I. Malátová | |
Košíková - krajské kolo | 4. místo | družstvo starších chlapců | K. Charvát |
Okresní turnaj ve florbalu | 1. místo | družstvo chlapců (ktg.III.) | K. Charvát |
4. místo | družstvo chlapců (ktg.IV.) | ||
Florbal - krajské finále | 3. místo | družstvo chlapců (ktg.III.) | K. Charvát |
Coca Cola Cup (kopaná) - okresní kolo |
1. místo | fotbalové mužstvo 6. - 9. ročník |
K. Charvát |
Coca Cola Cup (kopaná) - krajská kvalifikace |
1. místo | ||
Coca Cola Cup (kopaná) - krajské kolo |
2. místo | ||
Krajské finále v házené | 5. místo | družstvo chlapců (ktg.IV.) | K. Charvát |
5. místo | družstvo děvčat (ktg.IV.) | A. Hajžman | |
Okresní přebor v aerobiku - mladší žákyně FOTOGALERIE |
1. místo | Tereza Kozlová - 6.D | D. Hodanová I. Malátová |
2. místo | Kristýna Voráčková - 7.C | ||
3. místo | Karolína Machuldová - 6.E | ||
Okresní přebor v odbíjené FOTOGALERIE |
2. místo | družstvo děvčat | I. Malátová |
3. místo | družstvo chlapců | K. Charvát | |
Futsal - krajská kvalifikace | 2. místo | družstvo starších chlapců | K. Charvát
|
Futsal - krajské kolo | 1. místo | družstvo mladších chlapců | |
Futsal - mezikrajové finále o postup | 2. místo | družstvo starších chlapců | |
2. místo | družstvo mladších chlapců | ||
AND1 cup - okresní kolo soutěže v košíkové pro 6. - 7. r. FOTOGALERIE |
1.místo | družstvo mladších chlapců | K. Charvát |
1. místo | družstvo A mladších děvčat | I. Malátová | |
2. místo | družstvo B mladších děvčat | ||
Pohár rozhlasu - okresní kolo FOTOGALERIE |
1. místo | mladší žáci | K. Charvát |
1. místo | starší žáci | ||
1. místo | mladší žákyně | I. Malátová | |
1. místo | starší žákyně | D. Hodanová | |
Pohár rozhlasu - krajské kolo FOTOGALERIE VÝSLEDKY |
1. místo | mladší žáci | K. Charvát |
2. místo | mladší žákyně | I. Malátová | |
3. místo | starší žáci | K. Charvát | |
3. místo | starší žákyně | D. Hodanová | |
Házená - krajský přebor |
2. místo | mladší žáci | A. Hajžman |
Street hockey - krajské finále |
1. místo | mladší žáci | |
soutěž | umístění | soutěžící | učitel (trenér) |
Krajský přebor nejmladšího žactva ve víceboji - jednotlivci | 1. místo | Barbara Píchalová - 4.C | Čeněk Smetana |
2. místo | Matyáš Janda - 6.A | ||
3. místo | Matyáš Kulla - 2.C | ||
3. místo | Vanda Krsová - 3.B | ||
4. místo | Klára Lokajíčková | ||
4. místo | Vojtěch Naxera - 4.C | ||
5. místo | Lucie Vacíková - 4.B | ||
6. místo | Veronika Dobrá - 4.A | ||
Krajský přebor nejmladšího žactva ve víceboji - družstva | 2. místo | Školní atletický klub | Čeněk Smetana |
Krajský přebor mladších žáků ve víceboji | 4. místo | Kryštof Krs - 6.E | |
Pohár mládeže Plzeňského kraje v přespolním běhu | 1. místo | Barbara Píchalová - 4.C | Čeněk Smetana |
1. místo | Zdeněk Polívka - 9.D | ||
2. místo | Vanda Krsová - 3.B | ||
2. místo | Kryštof Krs - 6.E | ||
2. místo | Marek Stehlík - 3.D | ||
3. místo | Veronika Dobrá - 4.A | ||
3. místo | Karel Naxera - 6.E | ||
4. místo | Klára Lokajíčková | ||
4. místo | Veronika Kukaňová - 9.B | ||
5. místo | Kateřina Křenková - 4.B | ||
5. místo | Jan Štych - 4.C | ||
5. místo | Vojtěch Naxera - 4.C | ||
Halové mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje | 1. místo (koule) | Tomáš Regner - 5.D | Čeněk Smetana |
1. místo (1000 m) | Kryštof Krs - 6.E | ||
1. místo (300 m) | Jan Míka - 9.C | ||
2. místo (1000 m) | Lukáš Krýsl - 7.D | ||
2. místo (koule) | Jan Míka - 9.C | ||
2. místo (koule) | Klára Lokajíčková | ||
3. místo (600 m) | Štěpán Ferenčík - 4.A | ||
3. místo (60 m) | Barbara Píchalová - 4.C | ||
3. místo (60 m př.) | Andrea Burianová - 6.E | ||
4. místo (60 m) | Matyáš Janda - 6.A | ||
4. místo (koule) | Veronika Kukaňová - 9.B | ||
4. místo (60 m) | Jan Míka - 9.C | ||
4. místo (300 m) | Klára Lokajíčková | ||
5. místo (dálka) | Barbara Píchalová - 4.C | ||
5. místo (600 m) | Barbara Píchalová - 4.C | ||
5. místo (300 m) | Matyáš Janda - 6.A | ||
5. místo (dálka) | Matyáš Janda - 6.A | ||
6. místo (600 m) | Jan Štych - 4.C | ||
6. místo (600 m) | Lucie Wiesnerová - 5.D | ||
6. místo (150 m) | Jan Míka - 9.C | ||
6. místo (60 m) | Klára Lokajíčková | ||
7. místo (300 m ) | Kryštof Krs - 6.E | ||
7. místo (60 m př.) | Veronika Kukaňová - 9.B | ||
Mistrovství ČR - přespolní běh | 3. místo | Lukáš Krýsl - 7.D | |
19. místo | Kryštof Krs - 6.E | ||
Mistrovství PK - přespolní běh | 1. místo | Kateřina Burianová - 3.B | Čeněk Smetana |
1. místo | Lukáš Krýsl - 7.D | ||
2. místo | Matyáš Janda - 6.A | ||
3. místo | Michal Duchek - 3.A | ||
3. místo | Lucie Wiesnerová - 3.D | ||
5. místo | Barbara Píchalová - 4.C | ||
8. místo | Kateřina Křenová - 4.B | ||
8. místo | Jan Štych - 4.C | ||
Přebor města Plzně - přespolní běh | 1. místo | Kateřina Burianová - 3.B | |
1. místo | Lukáš Krýsl - 7.D | ||
2. místo | Kryštof Krs - 6.D | ||
3. místo | Lucie Wiesnerová - 5.D | ||
4. místo | Michal Duchek - 3.A | ||
4. místo | Barbara Píchalová - 4.C | ||
5. místo | Vanda Krsová - 3.B | ||
5. místo | Matyáš Janda - 6.A | ||
5. místo | Andrea Burianová - 6.E | ||
Pohár mládeže Plzeňského kraje
v atletice - stav po 4. kole |
1. místo | Kateřina Burianová - 3.B | Čeněk Smetana |
1. místo | Lukáš Krýsl - 7.D | ||
2. místo | Michal Duchek - 3.A | ||
3. místo | Lucie Wiesnerová - 5.D | ||
3. místo | Andrea Burianová - 6.E | ||
3. místo | Kryštof Krs - 6.E | ||
4. místo | Vanda Krsová - 3.B | ||
4. místo | Matyáš Janda - 6.A | ||
4. - 5. místo | Štěpán Ferenčík - 4.A | ||
5. místo | Radek Šilingr - 2.A | ||
5. místo | Barbara Píchalová - 4.C | ||
6. místo | Kateřina Křenková - 4.B | ||
Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje | 1. místo (800 m) | Kryštof Krs - 6.E | Čeněk Smetana |
1. místo (1500 m) | Lukáš Krýsl - 7.D | ||
2. místo (dálka) | Kryštof Krs - 6.E | ||
2. místo (dálka) | Daniel Tureček - 8.D | ||
3. místo (výška) | Matyáš Janda - 6.A | ||
3. místo (výška) | Daniel Tureček - 8.D | ||
3. místo (600 m) | Jan Štych - 4.C | ||
3. místo (míček) | Lucie Wiesnerová - 5.D | ||
4. místo (60 m) | Barbara Píchalová - 4.C | ||
4. místo (60 m př.) | Andrea Burianová - 6.E | ||
4. místo (míček) | Andrea Burianová - 6.E | ||
4. místo (100 m př.) | Veronika Kukaňová - 9.B | ||
5. místo (míček) | Kryštof Krs - 6.E | ||
5. místo (150 m) | Daniel Tureček - 8.D | ||
Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích | 3. místo | Matyáš Janda - 6.A | |
Krajský přebor nejmladšího žactva a přípravek ve vícebojích | 1. místo | Michal Pergler - 1.C | |
1. místo | Radek Šilingr - 2.A | ||
2. místo | Roman Pilný - 1.D | ||
2. místo | Kateřina Burianová - 3.B | ||
3. místo | Barbara Píchalová - 4.C | ||
5. místo | Lucie Wiesnerová - 5.D | ||
5. místo | Michal Duchek - 3.A | ||
Nejlepší halové výkony v ČR ve své kategorii k 29. 2. 2012
Barbara Píchalová - 4.C | 1. místo | skok daleký | 406 cm |
1. místo | běh na 60 m | 9.39 s | |
2. místo | běh na 600 m | 2:07,76 min | |
Lucie Wiesnerová - 5.D | 6. místo | běh na 600 m | 2:08,16 min |
Štěpán Ferenčík - 4.A | 6. místo | běh na 600 m | 2:07,20 min |
Jan Štych - 4.C | 9. místo | běh na 600 m | 2:10,77 min |
Kateřina Křenková - 4.B | 11. místo | běh na 600 m | 2:16,46 min |
Matyáš Janda - 6.A | 2. místo | běh na 300 m | 47,84 s |
11. místo | běh na 60 m | 8,79 s | |
Kryštof Krs - 6.E | 1. místo | běh na 1000 m | 3:20,98 min |
21. místo | běh na 300 m | 47,98 s | |
Lukáš Krýsl - 7.D | 2. místo | běh na 1000 m | 3:20,98 min |
Andrea Burianová - 6.E | 31. místo | běh na 60 m př. | 12,06 s |
Jan Míka - 9.C | běh na 300 m | 41,60 s |
ŠKOLNÍ ROK 23/24
organizace, volné dny,
pomůcky...
ÚSPĚCH v Přehlídce dětských recitátorů
BASKETBAL – úspěšný start do sezóny
Exkurze za plzeňskými památkami (8. ročník)
BISTRO na druhém stupni
OPĚT V PROVOZU
Program ZDRAVÁ 5 se všem líbil
Úspěch v krajském kole pěvecké soutěže
ZAJÍMAVOSTI
Pocta Josefu Hlávkovi
ke 190. výročí narození
Prestižní cena za vědu pro paní Lenku Zdeborovou, naši bývalou žákyni
Ze života Josefa Hlávky - videopořad
Jak povodeň v roce 2002 ohrožovala školu
Základní škola Josefa Hlávky Přeštice, Na Jordáně1146
IČO: 49181891
webmaster