Na prvním stupni ZŠ Přeštice se opět sportovalo

Na jaře jsme začali účastí v regionálním kole atletických závodů Kinderiáda pro Plzeňský kraj, které se konalo 10.4. 2013 v Domažlicích a kde naši žáci obsadili 9. místo z 25 škol.

Dále na řadu přišly turnaje ve vybíjené žáků 4.- 5. tříd. V kategorii smíšené vybojovali naši žáci 2. místo v okresním kole ve Stodě.

Každoročně pořádá naše škola okresní kolo Atletického trojboje, které se uskutečnilo 30.5. ve sportovním areálu ZŠ Na Jordáně. Tady chlapci a děvčata zabojovali a získali ve družstvech 2. a 3. místo v kategorii 2.-3.tříd a 1. a 2.místo v kategorii 4.-5. tříd.

Chlapci 2.-5. tříd se jako každý rok zúčastnili turnaje v kopané-McDonad´s Cup. V okrskovém kole v Chlumčanech obsadili mladší 4. místo, starší 5. místo. V okresním kole, které již tradičně pořádá naše škola ve spolupráci s fotbalovým oddílem TJ Přeštice, získala obě družstva shodně 4. místo. Poděkování patří nejen všem trenérům, jmenovitě panu V. Fořtovi, V. Dědičovi, V. Klokanovi, J. Kroupovi a M. Kokoškovi, ale také pořadateli okresního finále panu učiteli Mgr.K.Charvátovi a všem příznivcům fotbalu, kteří přišli chlapce podpořit.

Všem malým sportovcům děkujeme za výborné výsledky a reprezentaci školy Josefa Hlávky Přeštice. Přejeme jim hezké prázdniny a hodně sluníčka.

Mgr. Martina Fornouzová a Mgr.Alena Němečková

McDonad´s Cup - FOTOGALERIE

Úspěch žáků 1. stupně v přespolním běhuNEW

Páťáci přivítali prvňáky