Zájezd do jihozápadní Anglie 1. - 6. 6. 2014

Začátkem června se uskutečnil zájezd do jihozápadní části Anglie zvané Cornwall. Celá naše skupina, čítající 44 dětí a tři vyučující, obdivovala krásy přírody – rozbouřené moře, strmé útesy, romantický hrad krále Artuše i tropické a subtropické skleníky s cizokrajnými rostlinami.

Měli jsme možnost ochutnat i život v anglických rodinách, popovídat si anglicky a zjistit, že se vlastně docela dobře dorozumíme.

Poslední den v Londýně jsme viděli na vlastní oči památky dosud známé jen z knížek. Prošli jsme se po Trafalgar Square, vyfotili se před Buckinghamským palácem, zhlédli stadion Chelsea a dresy Petra Čecha a dalších a nakupovali na Oxford Street. Dokonce jsme vyzkoušeli i oba způsoby cesty na ostrov - při cestě do Velké Británie Eurotunel a při cestě domů trajekt.

Celkově tento podařený výlet nám přinesl mnoho pozitivních zkušeností. Velká Británie je nám teď o mnoho bližší.

Mgr. Alena Mikulecká

Úspěch žáků 1. stupně v přespolním běhuNEW

Páťáci přivítali prvňáky

Nabídka zájmových kroužků