Menu schované do tlačítka

 

Krajské kolo McDonald's Cupu 

27. května 2014 se někteří žáci naší školy ze 3.a 4. třídy zúčastnili krajského kola McDonald´s Cupu, fotbalové soutěže v Plzni. Partnerem letošního ročníku je Theodor Gebre Selassie-obránce, účastník EURO 2012.

Po úspěších v okrskovém kole v Chlumčanech a okresním kole v Přešticích (1.místo) družstvo mladších žáků vyrazilo do Plzně.

Konkurence byla veliká. Hned v 1. zápase kluci porazili hráče Nýrska 4:2. I když s dalším soupeřem prohráli, se třetím si lehce poradili a vyhráli. Probojovali se do finále a bojovali o 3.-4. místo. Vítězství a 3. místo v tak obrovské konkurenci je úžasné!

I přes nepříznivé počasí byla nálada všech zúčastněných dobrá. Na závěr byli jednotlivci i družstva odměněni diplomy, medailemi a poháry. Radost dětem udělaly i věcné ceny – míče, batohy, ponožky, a sladkosti.

Velký dík za podporu patří hlavně trenérům družstva Jiřímu Kroupovi a Miloslavu Kokoškovi, kteří s kluky tráví na hřišti spoustu času při trénincích. Poděkování patří také trenérovi starších chlapců Jiřímu Bradovi, jehož družstvo v letošním ročníku McDonald´s Cupu získalo v okrskovém kole 3. místo a v okresním kole v Přešticích 2. místo. Do krajského kola v Plzni se sice neprobojovali, ale výborně reprezentovali naši školu.

Nesmíme také zapomenout poděkovat fotbalovému oddílu TJ Přeštice za spolupráci a skvělé zázemí při pořádání okresního kola McDonald´s Cupu v Přešticích na zdejším fotbalovém hřišti. Vše bylo perfektně připraveno a zajištěno, včetně občerstvení. Podpory všech členů klubu si vážíme a těšíme se na setkání při dalších sportovních aktivitách.

Sportu ZDAR a fotbalu zvlášť!

Za 1.stupeň ZŠ Josefa Hlávky Přeštice Bohdana Štefflová a Mgr. Alena Němečková

 

AKTUALITY

ŠKOLNÍ ROK 22/23
organizace, prázdniny, pomůcky...

ÚSPĚCHY V SOUTĚŽÍCH

Úspěch žáků 1. stupně v přespolním běhuNEW

Páťáci přivítali prvňáky

Nabídka zájmových kroužků

Deváťáci přivítali páťáky (červen)

Exkurze do Národního technického muzea

ROZLOUČENÍ S VYCHÁZEJÍCÍMI ŽÁKY (foto)

ARCHIV 21/22


ZAJÍMAVOSTI

Pocta Josefu Hlávkovi ke 190. výročí narození

Prestižní cena za vědu pro paní Lenku Zdeborovou, naši bývalou žákyni

Letecké snímky školních budov

Ze života Josefa Hlávky - videopořad

Jak povodeň v roce 2002 ohrožovala školu


jídelníček

youtube

Počasí u nás


archiv

 

Základní škola Josefa Hlávky Přeštice, Na Jordáně1146
IČO: 49181891
webmaster  

Prohlášení o přístupnosti