den | název | vyučující | čas | místo | od |
PO | Kroužek atletiky I 1. a 2. ročník |
Č. Smetana | 13:00 – 14:30 | tělocvična ZŠ Rebcova |
4.10. |
Přípravný kurz ke zkouškám Cambridge 4. ročník |
P. Křenová J. Schlucková |
13:00 - 14:00 | IV.B | 20.9. | |
Přípravný kurz ke zkouškám Cambridge 5. ročník |
M. Fornouzová L. Friebel |
13:35 - 14:35 | IV.D | 20.9. | |
ÚT |
Start with Magic English 1. ročník |
P. Čapková J. Schlucková D. Sobotková |
11:40 – 12:10 | I.A, I.B, I.C | 4.10. |
More Magic English 2. ročník |
Š. Havlíčková L. Vodičková M. Fornouzová |
11:40 – 12:25 | II.A, II.B, II.C | 4.10. | |
Florbal a hry - dívky | R. Mašát | 13:00 – 14:30 | tělocvična ZŠ Rebcova |
5.10. | |
Pěvecký kroužek Skaláček | N. Květoňová | 13:00 – 14:00 | I.C | 5.10. | |
Hudební kroužek I. mírně pokročilí (3. a 4. ročník) |
V. Holá | 12:35 – 13:05 | V.B | 5.10. | |
Hudební kroužek II. pokročilí (6. a 7. ročník) |
V. Holá | 14:00 – 14:30 | V.B | 5.10. | |
Dramatický kroužek | D. Mrskošová E. Veselá |
13:00 – 14:00 | IV.C | 5.10. | |
Kroužek cvičení řeči 1. ročník |
K. Žítková | 12:00 – 13:00 | knihovna | 5.10. | |
ST | Kroužek cvičení řeči 1. ročník |
K. Žítková | 12:00 – 13:00 | knihovna | 6.10. |
Kroužek atletiky II 3. – 5. ročník |
Č. Smetana | 13:30 – 15:00 | tělocvična ZŠ Na Jordáně |
6.10. | |
Hudební kroužek I. začátečníci (1. a 2. ročník) |
V. Holá | 12:35 – 13:05 | V.B | 6.10. | |
Náboženství 1. – 5. ročník |
M. Hájek | 12:35 – 13:20 | I.C | 22.9. | |
ČT |
Start with Magic English
1. ročník |
P. Čapková J. Schlucková D. Sobotková |
11:40 – 12:10 | I.A, I.B, I.C | 5.10. |
More Magic English 2. ročník |
Š. Havlíčková L. Vodičková M. Fornouzová |
11:40 – 12:25 | II.A, II.B, II.C | 5.10. | |
Hudební kroužek II. pokročilí (5., 8., 9. ročník) |
V. Holá | 13:30 – 15:00 | V.B | 7.10. | |
Kroužek cvičení řeči 2. ročník |
L. Plachá | 13:00 – 14:00 | knihovna | 1.10. | |
Florbal a Hry dívky a chlapci |
L. Friedel R. Mašát |
13:30 – 15:00 | hala TJ | 7.10. | |
PÁ | Kroužek atletiky II 3. - 5. ročník |
Č. Smetana | 13:30 – 15:00 | tělocvična ZŠ Na Jordáně |
6.10. |
den | název | vyučující | čas |
ZŠ Na Jordáně |
PO | Lezení | J. Dobranský | 14:00 – 15:00 | lezecká stěna |
Cvičení z českého jazyka | M. Kaslová | 13:45 – 14:45 | IX. D | |
14:45 – 15:45 | ||||
A2 Key for Schools | O. Naxerová Volfová | 13:45 – 14:45 | 206 J | |
R. Maxiánová | ||||
Atletika | Č. Smetana | 15:15 – 16:45 | tělocvična | |
ÚT | Floorbal | Z. Hodaň | 15:00 – 16:00 | tělocvična |
Atletika | Č. Smetana | 15:15 – 16:45 | tělocvična | |
Lezení | J. Dobranský | 14:00 – 15:00 | lezecká stěna | |
ST | Pěvecký sbor Skalka | J. Valentová | 13:30 – 15:30 | HV1 |
B1 Preliminary for Schools (pro 8. ročník) |
Š. Peclová | 13:45 – 14:45 | 206 J | |
L. Pastyříková | ||||
B1 Preliminary for Schools (pro 9. ročník) |
J. Mračková | 13:45 – 14:45 | 314 J | |
ČT | Floorbal | Z. Hodaň | 15:00 – 16:00 | tělocvična |
Pá | Atletika | Č. Smetana | 15:00 – 16:30 | tělocvična |
ŠKOLNÍ ROK 23/24
organizace, volné dny,
pomůcky...
ÚSPĚCH v Přehlídce dětských recitátorů
BASKETBAL – úspěšný start do sezóny
Exkurze za plzeňskými památkami (8. ročník)
BISTRO na druhém stupni
OPĚT V PROVOZU
Program ZDRAVÁ 5 se všem líbil
Úspěch v krajském kole pěvecké soutěže
ZAJÍMAVOSTI
Pocta Josefu Hlávkovi
ke 190. výročí narození
Prestižní cena za vědu pro paní Lenku Zdeborovou, naši bývalou žákyni
Ze života Josefa Hlávky - videopořad
Jak povodeň v roce 2002 ohrožovala školu
Základní škola Josefa Hlávky Přeštice, Na Jordáně1146
IČO: 49181891
webmaster