den | název | vyučující | čas | místo | od |
PO | Atletická přípravka 1. a 2. ročník |
E. Šteflíková | 13:00 – 14:00 | hřiště a tělocvična Rebcova |
3.10. |
Nevýkonnostní atletika přípravka 3. – 5. roč. |
B. Kreidlová | 14:00 – 15:00 | hřiště a tělocvična Na Jordáně |
3.10. | |
Přípravný kurz ke zkouškám Cambridge 4. ročník |
M. Fornouzová L. Friebel |
13:00 – 14:00 | učebna č. 45 | 19.9. | |
Přípravný kurz ke zkouškám Cambridge 5. ročník |
P. Křenová J. Schlucková |
13:35 – 14:35 | V.B | 19.9. | |
Hudební kroužek II. pokročilí (4.– 9. ročník) |
V. Holá | 14:00 – 15:00 | I.A | 3.10. | |
Hudební kroužek I. začátečníci (1. ročník) |
V. Holá | 11:40 – 12:10 | I.A | 3.10. | |
ÚT |
Start with Magic English 1. ročník |
D. Sobotková V. Chmelíková |
11:40 – 12:10 | I.A, I.B | 4.10. |
More Magic English 2. ročník |
P. Čapková J. Schlucková D. Mrskošová |
11:40 – 12:25 | II.A, II.B, II.C | 4.10. | |
Florbal a hry – dívky 2. – 5. ročník |
R. Mašát | 13:00 – 14:30 | tělocvična Rebcova |
4.10. | |
Pěvecký kroužek Skaláček 1. – 5. ročník |
N. Květoňová | 13:00 – 14:00 | II.C | 4.10. | |
Dramatický kroužek | D. Mrskošová E. Veselá |
13:00 – 14:00 | učebna č. 45 a aula |
4.10. | |
Kroužek cvičení řeči – Povídálek 1. ročník |
K. Žítková | 13:00 – 14:00 | knihovna | 4.10. | |
Logopedické konzultace od 2. ročníku |
L. Plachá | od 14:15 podle domluvy |
knihovna | 4.10. | |
ST | Výkonnostní atletika 3. – 5. ročník |
E. Šteflíková | 13:45 – 15:15 | hřiště a tělocvična Na Jordáně |
5.10. |
Hudební kroužek I. mírně pokročilí (2. a 3. ročník) |
V. Holá | 12:35 – 13:05 | I.A | 5.10. | |
Náboženství 1. – 5. ročník |
M. Hájek | 12:35 – 13:20 | I.C | 21.9. | |
ČT |
Start with Magic English
1. ročník |
D. Sobotková V. Chmelíková |
11:40 – 12:10 | I.A, I.B | 4.10. |
More Magic English 2. ročník |
P. Čapková J. Schlucková D. Mrskošová |
11:40 – 12:25 | II.A, II.B, II.C | 4.10. | |
Florbal a Hry dívky a chlapci |
L. Friebel R. Mašát |
13:30 – 15:00 | hala TJ | 6.10. | |
PÁ | Výkonnostní atletika 3. – 5. ročník |
E. Šteflíková | 13:45 – 14:45 | hřiště a tělocvična Na Jordáně |
5.10. |
den | název | vyučující | čas |
ZŠ Na Jordáně |
PO | Sportovní hry (mladší žáci a žačky – 6. r) | M. Kindl | 14:45 – 15:15 | tělocvična |
Lezení | J. Dobranský | 14:00 – 15:00 | lezecká stěna | |
Cvičení z českého jazyka | H. Volfová | 13:45 – 14:45 | IX. D | |
Cvičení z českého jazyka | H. Volfová | 14:45 – 15:45 | IX. D | |
Cvičení z matematiky | M. Majerová | 13:45 – 14:45 | IX.B | |
Cvičení z matematiky | M. Majerová | 14:45 – 15:45 | IX.B | |
B1 Preliminary for Schools pro 8. ročník |
J. Mračková M. Kubíčková |
13:45 – 14:45 | 114 J | |
A2 Key for Schools | R. Maxiánová O. Naxerová Volfová |
13:45 – 14:45 | 206 J/109 J | |
ST | Lezení | J. Dobranský | 14:00 – 15:00 | lezecká stěna |
Pěvecký sbor Skalka | J. Valentová | 13:30 – 15:30 | HV1 | |
B1 Preliminary for Schools pro 9. ročník |
Š. Peclová | 13:45 – 14:45 | 206 J | |
Atletika výkonnostní skupina
6. – 9. ročník |
B. Kreidlová E. Šteflíková |
13:45 – 15:15 | tělocvična | |
PÁ | Atletika výkonnostní skupina
6. – 9. ročník |
B. Kreidlová E. Šteflíková |
13:45 – 14:45 | tělocvična |
Turistický kroužek | M. Kučerová
J. Jílková |
14:00 – 16:00 | 1 x za 14 dni + 1x víkendový den v měsíci |
ŠKOLNÍ ROK 23/24
organizace, volné dny,
pomůcky...
BISTRO na druhém stupni
OPĚT V PROVOZU
Program ZDRAVÁ 5 se všem líbil
Úspěch v krajském kole pěvecké soutěže
Charitativní koncert pěveckých sborů z Přeštic
Přikrmování ptáků v atriu školy
Příprava na návštěvu kamarádů z Krška
Účast na regionálním kole soutěže ZLATÝ ÁMOS
ZAJÍMAVOSTI
Pocta Josefu Hlávkovi
ke 190. výročí narození
Prestižní cena za vědu pro paní Lenku Zdeborovou, naši bývalou žákyni
Ze života Josefa Hlávky - videopořad
Jak povodeň v roce 2002 ohrožovala školu
Základní škola Josefa Hlávky Přeštice, Na Jordáně1146
IČO: 49181891
webmaster