Menu schované do tlačítka

 

Úspěchy našich žáků ve školním roce 2007/2008

Poděkování patří soutěžícím za úspěšnou reprezentaci školy a všem vyučujícím, kteří je na soutěže připravili.

1. stupeň ZŠ 

soutěž umístění soutěžící učitel (trenér)
SUDOKU 
2. noficiální mistrovství Plzně 
kategorie A
2. místo Magdalena Fialová - 4.B P. Křenová
3. místo Terezie Holubářová - 4.B P. Křenová
Matematická olympiáda Z5 - oblastní kolo 1. místo Hana Anežka Havlíčková - 5.B M. Fornouzová
2. - 3. místo Lada Pastyříková - 5.C J.M.Schrimpfová
Matematický Klokan - celostátní měřítko 1. místo Hana Anežka Havlíčková - 5.B
Marek Današ - 5.A
M. Fornouzová
A. Němečková
Matematický Klokan - oblastní  kolo

Matematický Klokan - krajské  kolo

1. místo Hana Anežka Havlíčková - 5.B
Marek Današ - 5.A
M. Fornouzová
A. Němečková
Matematický Cvrček- oblastní kolo

Matematický Cvrček- krajské kolo

1. místo Václav Prosser - 2.B
Karolína Sedláčková - 3.D
Zdeněk Sýkora - 3.D
Filip Dvořák - 3.B
Tomáš Hrubý - 3.B
Michaela Pešková - 3.B
Magdaléna Soukupová - 3.B
J. Kozlová
D. Velíšková
O. Vizingrová
Karlovarský skřivánek 2008 - krajské kolo 6. místo Martin Šobr - 5.D L. Plachá
Přehlídka dětských recitátorů - okresní kolo 1. místo s postupem Jakub Moulis - 4.C V. Holá
Přebor Plzně v přespolním běhu 2008 1. místo Martin Bluďovský ATLETICKÝ KROUŽEK
Č. Smetana
2. místo Kryštof Krs
4. místo Karel Naxera
2. místo Veronika Lebedová
5. místo Veronika Kukaňová
1. místo Zdeněk Polívka
3. místo Milan Siegl
4. místo Marek Današ
Krajský přebor Plzeňského kraje v atletice 1. místo Milan Siegl ATLETICKÝ KROUŽEK
Č. Smetana
2. místo Jindřich Naxera
2. místo Kryštof Krs
Atletický přebor města Plzně na dráze
běh 800 m, míček
2. místo Zdeněk Polívka ATLETICKÝ KROUŽEK
Č. Smetana
Halové mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje v atletice 1. místo - skok daleký Ondřej Důbrava
3. místo - 60m  
Pískání pro zdraví - regionální kolo 1. místo s postupem do celostátního finále žáci 2. a 3. ročníku V. Holá
1. místo žáci 4. a 5. ročníku
2. místo 6. - 9. ročníku
Pískání pro zdraví - celostátní finále 4. místo žáci 2. a 3. ročníku V. Holá
Krajská přehlídka dětských recitátorů 2008 4. místo Jakoub Moulis - 4.C V. Holá
Vybíjená smíšená družstva - okresní finále 2. místo 4. a 5. ročník M. Fornouzová
Vybíjená dívek - okresní finále 1. místo Dívky - 4. a 5. ročník M. Fornouzová
Vybíjená dívek - krajské finále 1. místo
McDonald's Cup - kat. 2
krajské kolo
4. místo Chlapci - 4. a 5. ročník A. Němečková, T.Benedikt
McDonald's Cup - kat. 2
okresní kolo
1. místo Chlapci - 4. a 5. ročník A. Němečková, P.Rajchart,  J.Stehlík, Z. Šampalík, T.Benedikt
McDonald's Cup - kat. 1
okresní kolo
2. místo Chlapci - 2. a 3. ročník O. Vizingrová,  P.Rajchart,  J.Stehlík, Z. Šampalík, T.Benedikt
McDonald's Cup - kat. 2
okrskové kolo
2. místo Chlapci - 4. a 5. ročník A. Němečková, P.Rajchart, J.Čech, J.Stehlík
McDonald's Cup - kat. 1
okrskové kolo
2. místo Chlapci - 2. a 3. ročník A. Němečková, Z.Šampalík
Atletický trojboj - okresní kolo 1. místo 1. Družstvo 4. a 5. ročník  
2. místo 2. Družstvo 4. a 5. ročník  
5. místo 1. Družstvo 2. a 3. ročník  
4. místo 2. Družstvo 2. a 3. ročník  
Soutěž zdravotnických hlídek - krajské kolo 4. místo Družstvo - 1. stupeň A.Bezděková, J.Kozlová
Soutěž zdravotnických hlídek - okresní kolo 1. místo Družstvo - 1. stupeň A.Bezděková, J.Kozlová
Dopravní soutěž - oblastní kolo 3. místo Družstvo  4. 5. a 6. ročník O. Vizingrová
Literární soutěž
„Máme rádi zvířata"
2. místo Eliška Konůpková  - 4.B P. Křenová
2. místo Magdaléna Fialová - 4.B

 

2. stupeň ZŠ 

       
soutěž umístění soutěžící učitel (trenér)
MLADÝ DEMOSTHENES - regionální kolo 1. místo Naďa Švihlová - 8.C V. Šafratová
1. místo Pavla Černohlávková - 7.B L. Dobranská
MLADÝ DEMOSTHENES -
krajské kolo
1. místo Pavla Černohlávková - 7.B L. Dobranská
NJ - konverzační soutěž - okresní kolo 2. místo Jan Samek  7.E P. Sedláková
4. místo Tereza Šmrhová - 7.C P. Sedláková
Matematická olympiáda Z7 1. místo Sandra Kaňáková - 7.B Z. Sedláková
Pythagoriáda - okresní kolo 3. místo Václav Papež - 6.D M. Majerová
Pythagoriáda - okresní kolo 2. místo Tereza Šmrhová - 7.C V. Kašpar
5. místo Sandra Kaňáková - 7.B Z. Sedláková
Fyzikální olympiáda - kat.E 1. místo Aleš Lisner - 9.A D. Bošková
4. místo Lucie Benešová  
Archimediáda - okresní kolo 1. místo Tereza Šmrhová  - 7.C D. Bošková
4. místo Sandra Kaňáková - 7.B
6. místo Jan Kubovec - 7.B
7. místo Michaela Štenglová - 7.D
Soutěž v házené - krajské kolo 3. místo starší žáci M. Kindl
  3. místo starší žákyně I. Sýkorová
Okresní soutěž v basketbalu 1. místo starší žákyně  
Krajské finále v basketbalu 3. místo starší žákyně  
Přebor Plzeňského kraje v přespolním běhu 2008 1. místo Monika Macháčková - atletický kroužek Atletický kroužek
Č. Smetana
Atletický přebor města Plzně na dráze 1. místo Ondřej Důbrava - dálka, míček
Monika Macháčková - 800 m
Filip Albl - 800m
Kristýna Hamrlová - 800 m
ATLETICKÝ KROUŽEK
Č. Smetana
2. místo Filip Albl - koule
3. místo Ondřej Důbrava - 60 m
Darja Chomič - 60 m
Kristýna Hamrlová - 60 m, 300 m
Halové mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje v atletice 4. místo - skok daleký Mariana Mukanová
5. místo - skok daleký Kristýna Hamrlová
5. místo - skok daleký Martin Opáleník
5. místo - 400 m Ondřej Kašpar
Olympiáda z chemie
okresní kolo
3. místo Aleš Lisner - 9.B V. Kašpar
AJ- konverzační soutěž
oblastní kolo
5. místo Aneta Tykvartová - 7.D L. Dobranská
3. místo Pavlína Černá - 9.A J. Brunnerová
5. místo Kristýna Hamrlová - 9.A J. Brunnerová
Olympiáda v českém jazyce - okresní kolo 2. místo s postupem Pavlína Černá - 9.A V. Straková
3. místo s postupem Kristýna Hamrlová  - 9.A V. Straková
Olympiáda v českém jazyce - krajské kolo 4. místo Pavlína Černá - 9.A V. Straková
Zeměpisná olympiáda  okresní kolo 2. místo Aleš Lisner - 9.B D. Hodanová
1. místo Jan Samek - 7.E I. Sýkorová
1. místo Václav Papež - 6.D I. Sýkorová
2. místo Lukáš Kožíšek - 6.B M. Kindl
Zeměpisná olympiáda  - krajské kolo 1. místo Václav Papež - 6.D I. Sýkorová
8. místo Lukáš Kožíšek - 6.B M. Kindl
6. místo Jan Samek - 7.E I. Sýkorová
Přehlídka dětských recitátorů - okresní kolo 1. místo s postupem Aneta Kmochová - 6.B J. Majerová
1. místo Alice Kopřivová - 6.B J. Majerová
Krajská přehlídka dětských recitátorů 2008 5. místo Aneta Kmochová - 6.B H. Matějovská
PARAGRAF 11/55 okresní kolo 2. místo družstvo 8.E I.Šilingová
K. Naxera
Soutěž zdravotnických hlídek - okresní kolo 2. místo Družstvo - 2. stupeň I. Petelíková
Dopravní soutěž - oblastní kolo 4. místo Družstvo  2. stupeň M. Kindl

 

AKTUALITY

ŠKOLNÍ ROK 22/23
organizace, prázdniny, pomůcky...

ÚSPĚCHY V SOUTĚŽÍCH

Úspěch žáků 1. stupně v přespolním běhuNEW

Páťáci přivítali prvňáky

Nabídka zájmových kroužků

Deváťáci přivítali páťáky (červen)

Exkurze do Národního technického muzea

ROZLOUČENÍ S VYCHÁZEJÍCÍMI ŽÁKY (foto)

ARCHIV 21/22


ZAJÍMAVOSTI

Pocta Josefu Hlávkovi ke 190. výročí narození

Prestižní cena za vědu pro paní Lenku Zdeborovou, naši bývalou žákyni

Letecké snímky školních budov

Ze života Josefa Hlávky - videopořad

Jak povodeň v roce 2002 ohrožovala školu


jídelníček

youtube

Počasí u nás


archiv

 

Základní škola Josefa Hlávky Přeštice, Na Jordáně1146
IČO: 49181891
webmaster  

Prohlášení o přístupnosti